1. HABERLER

  2. ARŞİVİMİZ

  3. Siyonistlerin Korkulu Rüyası İzzeddin el-Kassam Konuştu
Siyonistlerin Korkulu Rüyası İzzeddin el-Kassam Konuştu

Siyonistlerin Korkulu Rüyası İzzeddin el-Kassam Konuştu

A+A-

İzzeddin el-Kassam Tugayı adına resmi sözcü olan Ebu Ubeyde, bugün saat 18:15'de basın açıklaması ile İsrail'e meydan okudu.

"Ey sabreden ve direnen halkımız ey İslam ve Arap halkları! Hamas'ın askeri kanadı İzzeddin el-Kassam, Gazze'nin kalbin'den, mücahidlerin konumunu belirten şu mesajı iletmektedir:

Siyonist düşman 3 gündür, katliam işlemekte, Arap ve müslüman halka karşı tüm insani değerleri çiğneyerek zalimce saldırı düzenlemektedir" diyen Ebu Ubeyde, Amerika, batılı ve Arap ülkelerin İsrail'in katliamlarının üzerini örttüğü belirtti.

Ebu Ubeyde açıklamasını şöyle sürdürdü: "Gazze'nin özgürlüğü için şuanki halimizden şikayetçi değiliz. Gazze, bugün kendisini anlatmaktadır. Gazze halkının son 3 günde çektiği sıkıntılar, dünyadaki herkes tarafından tanık olundu.

Bugün, Gazze'de meydana gelenler sonrasında İzzeddin el-Kassam'ın duruşunu açıklamak için karşınıza çıktık. Siyonistlere ve tüm dünyaya "Bu katliamlara, korkak siyonist liderlerin şiddetine rağmen, topraklarımıza, halkımızın haklarına ve direnişe olan bağlılığımızı koruyoruz."

Düşmanın başlattığı saldırılara, savaş uçaklarının Gazze hava sahasında yoğun bir şekilde uçmasına, düşmanın karadan, denizden ve havadan Gazze'yi vurmasına rağmen İzzeddin el Kassam bu 3 gün içerisinde 150 tane Grad ve Kassam füzesini Filistin'in güneyindeki işgal topraklarına fırlatmayı başarmıştır. Düşmanın saldırılarına karşı başlattığımız saldırıların kapsamını genişletmeyi başardık. Düşman bunu çok iyi biliyor. 6 siyonisti öldürdük. Aralarında hayati durumu tehlikeli olan 130'dan fazla siyonisti de yaraladık. İşgal topraklarındaki yerleşimcilere korku saldık. Bütün bunlar siyonistler tarafından da itiraf edildi. Siyonistleri sığınaklara tıktık, yığınların kaçmasını ve olağanüstü hal ilan etmelerini sağladık.

Düşmanca saldırılara maruz kalan başımızın tacı olan Filistin halkına mesajımız şudur: Bütün bunlar bizim kaderimizdir. Cihad ve el lanetli millet tarafından işgal edilen topraklarda yaşamamız, kaderimizdir. Bilin ki Allah'ın kaderi galip gelecektir.

Bununla birlikte bizler, sizin yanınızda kalacağımızı, sizi savunacağımızı, hazırladığımız askeri gücümüzle sizleri rahatlatacağımızı vaadediyoruz. Düşmanın sizlere saldırmasına fırsat vermeyeceğiz. İzzeddin el-Kassam, Filistin halkının akan temiz kanlarını yerde bırakmayacak, akan her damla kanın hesabını soracak, siyonistlerden intikam alacaktır. Allah, bu söylediklerimize tanıktır.

Ey direnişçiler! Sizler bu ümmetin ümidisiniz. Allah'ın vaadini gerçekleştirmek için İzzeddin el-Kassam, mücadelenin en ön saflarında olacaktır. Sizler düşman devletin tüm gücünü seferber ettiğine, milyarlar harcadığına, yedek askerler çağırdığına şahit oluyorsunuz. Bütün bunlar sizleri korkutmuyor. Çünkü siz, Allah'tan korkuyorsunuz. Onlar Allah'ın en korkak varlıklarıdır. Onlar batılı savunmakta biz ise hakkı. Bizim şehitlerimiz cennette, onların ölüleri ise cehennemdedir. Allah bizim mevlamızdır. Onların mevlası yoktur.

Siyonist düşman liderlerine mesajımız: Ey korkaklar! Eğer ,Hamas ve İzzeddin al-Kassam'ı füzelerinizle tasfiye edeceğinizi sanıyorsanız, siz aptalların da aptalısınız. Biz, Filistin halkının kalbinde yer etmişiz. Hamas ve İzzeddin el-Kassam, Filistin'in her evinde yer etmiştir.

Evlerin yerle bir etmek, mücahidlere suikast düzenlemek, insanları caddelerde, okullarda, evlerde katletmekle bizleri korkutacağınızı ve geri adım atacağımızı zannediyorsanız, bir süre sonra planlarınızın ne kadar de kötü olduğunun farkına varacaksınız."

Siyonist liderler, ikinci bir winograd raporunun yayınlanmasına hazır olsunlar. Bizleri, tasfiye edemeyeceksiniz, Filistin halkının bağrına bastığı direnişimize darbe indiremeyeceksiniz.

Tüm gücünüzü toparlayın. Tüm gayretlerinizi seferber edin. İstediğiniz kadar katliam işleyin. Var olan konumumuzu değiştiremeyeceksiniz. Bizden füze, bomba ve kurşun dışında başka bir şey göremeyeceksiniz. Şayet bu düşmanca saldırıya devam ederseniz, gücümüzü anlayabilmeniz için füzelerimizle en uzak mesafeleri vuracağız. Kassam'ın yaptıklarının, tehditlerinden daha fazla olduğunu göreceksiniz.

Bu düşmanca saldırının uzun bir süre devam edeceğina karar verdiyseniz, bu karanızla sizler, Filistin'in güney ve orta kısımlarındaki tüm yerleşim birimlerindeki siyonistlerin de ölüm hükmünü vermiş olacaksınız.

Şayet Gazze'yi karadan işgal etmeye karar verdiyseniz Gazze'nin sizlere birer volkan olarak patlayacağını bilmeniz gerekiyor. Şayet Gazze'yi işgal ederseniz, Filistinli çocuklar, askerlerinizin ve tanklarınızın ceset parçalarını toplayacaktır.

Siyonist topluma olan mesajımız sa şudur: Liderleriniz, seçimi kazanmak için sizlerin kanları üzerinden pazarlık yapmaktadır. Bu saldırıları ile, füzeleri durdurabileceklerini söyleyerek sizleri yanıltmaktadır. Şayet, sizler de ordunuzun Gazze'de yaptıklarını destekliyorsanız şimdiden sizler göç etmeye çağırıyorum. Sderot, Mecdel ve Gazze'ye yakın olan diğer şehirler... ve hatta bundan da ötesi... Liderleriniz sizinle alay etmekte. Gazze'deki kanları, cesetleri göstererek "sizlerden füzeleri koruyacağız" diyor. Fakat merak etmeyiniz! Gazze'ye girmek isteyen askerler ve bomba yağdıran uçaklar oldukça füzelerimiz günlük hayatınızın bir parçası olacak.

Liderleriniz sizlerle dalga geçmekte. Onlar, sadece sizlerin oylarınızı almak için şimdi savaşıyor. Sizin bu savaşa olan desteğinizin sorumluluğunu, seçimden sonra hangi biri üstlenecek. Bu savaşı desteklediğiniz için sorumluluğu siz üstlenecek, bedelini sizler ödeyeceksiniz.

Son olarak, İslam ve Arap dünyasında, ayağa kalkan caddeleri dolduran Gazze'nin direnişini destekleyen halk protestolarını saygıyla selamlıyoruz. Bu protestolar, ümmetin vicdanını ve asaletini yansıtmaktadır. Bu protestolar, ümmetin hala ayakta oltuğunu göstermektedir. Sizlerden daha fazlasını bekliyoruz. Filistin halkı, müslüman ve Arap halk olup savaşın en ön safında sizleri savunmaktadır. Filistin halkı, bugünlerde yaptıklarınızdan daha fazlasına muhtaçtır.

Aynı zamanda bir çok Arap hükümeti ve liderlerinin utanç verici duruşlarına şahid olmaktayız. Gazze, ihanetinizden, bizleri yalnız bırakmanızdan ve düşmanla olan işbirliğinizdden ötürü Allahîn önünde sizlerden hesap soracaktır.

Son olarak. Bizler, öncelikle Allah'a ve sonra da ümmetimize, şehidlerimize verdiğimiz sözlere sadık kalacağız. Asla taviz vermeyeceğiz. Asla zillete düşmeyeceğiz. Zaferimiz ve onların hezimeti Allah'ın bize vaadidir. Bizler sabredenleriz, direnenleriz ve zafer kazananlar olacağız. Allahu Ekber! Zafer mücahidlerindir zillet ise saldıranlarındır."

İsra Haber

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.