1. HABERLER

  2. EDİTÖRDEN

  3. Cinayet işlemeyi iyi bilen katilleri topraklarımızda istemiyoruz!/ Editör
Cinayet işlemeyi iyi bilen katilleri topraklarımızda istemiyoruz!/ Editör

Cinayet işlemeyi iyi bilen katilleri topraklarımızda istemiyoruz!/ Editör

A+A-


 

Haftalar öncesinden ilan edilen talihsiz bir ziyaret, endişe sahibi her Müslüman gibi bizleri de derinden rahatsız etmiştir. İslam coğrafyasının bağrına bir ur gibi saplanmış Siyonist rejiminin bugünkü temsilcisi Yitzak Hertzog işgal ettiği toprakları temsilen Türkiye’ye geldi.

Siyonist rejim, kuruluş aşamasından bugüne medeni dünyanın gözünün içine baka baka hep cinayet, barbarlık ve işgale devam edegeldi. Elleri masum insanların kanına bulanmış bu cinayet şebekesinin sözde Cumhurbaşkanı egemen devletlerden aldığı cesaret ile kendisini dünyaya ve bölgeye kabul ettirmeye çalışıyor. Birçok bölge ülkesi bu terör rejiminin karşısında saf tutacağına aksi tavır sergileyerek göbek bağı oluşturmanın telaşındadır.

Mazeret ve gerekçe ne olursa olsun Kudüs’ümüzü işgal eden, masum mazlum Müslüman kardeşlerimizi katleden, sürgün eden ve her türlü mezalime tevessül ederek faşizmin Nirvana’sına ulaşmış bir terör rejiminin suçlu Cumhurbaşkanı’nın ülkemize gelmesi, insani ve İslami değerler açısından kabul edilemez.

Kara geçmişine rağmen işgalci rejimin bölgenin ekonomisine, siyasetine, güvenliğine bu kadar müdahil olması ve bu alanlarda etki üretmesi, sayısı iki milyarı bulan Müslüman toplumun düşünmesi gereken bir konudur.

Bölgede yaşattığı tüm acıların ve barbarlığın sorumlusu olan terör rejiminin ülkemize yaptığı bu talihsiz ziyareti protesto ediyor ve kınıyoruz. Katledilen binlerce masumun kanı ellerindeyken bu ziyareti kabul etmek mümkün değildir.

Ufkumuz Haber Editörya

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.