1. HABERLER

  2. DÜNYA

  3. Çanakkalede Arçelik Servisleri
Çanakkalede Arçelik Servisleri

Çanakkalede Arçelik Servisleri

Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünleri imal ederken müşterilerinden gelen önerileri ve beklentileri de göz önüne alan Arçelik şirketi, bu sayede daha ergonomik cihazlar ortaya çıkarıyor.

A+A-

https://www.teknicservis.com/wp-content/uploads/2018/07/arcelik-300x300.png

Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünleri imal ederken müşterilerinden gelen önerileri ve beklentileri de göz önüne alan Arçelik şirketi, bu sayede daha ergonomik cihazlar ortaya çıkarıyor. Elde ettiği yüksek satış rakamları ile bu sektörde söz sahibi olduğunu gösteren şirket, insan hayatını eskisine oranla daha yaşanır standartlara kavuşturdu. Gün içinde bir evde olması gereken her çeşit ürünü imal eden Arçelik markası, satış sonrası hizmetlerini de garantili ve sağlam sunmak istiyor. Bunu gerçek anlamda başarabilmek için işini en sağlam yapan kadroları özenle seçen şirket, gün içinde her türlü arıza durumunda size bir telefon kadar yakındır. Ele aldığı bütün arızalı Arçelik cihazları, kısa sürede garantili tamir ederek adından söz ettirmeyi başaran Çanakkale Arçelik Özel Servisleri bir model ve ürüne bağlı kalmadan Arçelik markası adı altında üretilen tüm cihazlar için aynı garantili bakım ve tamir hizmetini veriyor. Uzun yıllar bu sektörde çalışmanın kazandırdığı bilgi birikimi ve tecrübeye sahip olan servis ekiplerimize her konuda sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Şirket politikası gereği en gözde ekipleri sizler için servis ağına ekleyen teknicservis.com ailesi, tüm beklentilerinize anında karşılık vermek istiyor. Belli bir kalite standartına uygun seçilen kadrolarımızın ortak özelliği garantili bakım ve tamir desteği sunmaktır. Ele aldığı bütün arızalı cihazları gerekli teknik ekipmanlar eşliğinde garantili onaran Çanakkale Arçelik Başarılı Onarım Hizmetleri hem iş yerinde hemde evinize servis aracıyla gelerek can sıkıcı arızalardan sizi kurtarıyor.

Önceki ve Sonraki Haberler